Manapság már ritka, hogy egy közösség – törődjék az idősebbekkel. A nagyölvedi Emmanuel foglalkoztatóban látogatásunk idején épp selyemsálat festenek. A...
"Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában, nemcsak te és én, hanem az egész világ, az emberiség, amint mondják, hiszen ezért van az ünnep, mert nem lehet a csoda nélkül élni."