A sivatagi szafari és a 30-as évek levélmintás napozódivatjából nagyon szeretni való mix született. Főképp, hogy így, tavasszal ki vagyunk éhezve a zöld látványára. Minél több, annál jobb!
"A szeretetnek melege van a természet hidegében - és világossága van az élet sötétségeiben; és a szeretetnek ajkai vannak, amik mosolyognak velünk az örömben - és lecsókolják a könnyeinket a fájdalomban."