A rohamos technológiai fejlődés és a végtelen mobilalkalmazások sűrűjében kezdjük elveszíteni lábunk alól a valóság talaját. Valami őszintébbre vágyunk. Ideje hát letenni a telefont, és újra felfedezni a világot magunk körül.
"Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában, nemcsak te és én, hanem az egész világ, az emberiség, amint mondják, hiszen ezért van az ünnep, mert nem lehet a csoda nélkül élni."