Vannak a műlányok és a természetes lányok. Kinek van igaza? Annak, aki paplanos szájat töltet magának, vagy aki nem ékeskedik idegen tollakkal? Egyáltalán lehet-e ilyen kérdést feltenni?
"Rázzák le magukról a hétköznapok terheit és teljesen adják át magukat a karácsony szellemének! Ritka alkalma ez az évnek és olyan sokat kell rá várni. Ne hagyják, hogy jó élmények nélkül teljen el!"