„Minden ember boldog akar lenni” – állítja egy régi sláger. És igaza van. Aki nem boldog, mindent elkövet, hogy az legyen. De hogyan? Van recept a boldogságra?
"Karácsony nem az ész, hanem a szív ünnepe. És a szív érzi, hogy azok is ott állnak veled a karácsonyfa körül, akiket a szemeddel nem látsz, és az eszeddel nem hiszel."