Az életkorral romlik a látás – a folyamat nem állítható meg, legfeljebb lelassítható. Az idősebb kori szembetegségekről beszélgettünk Zajos Noémi szemész szakorvossal.
"Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában, nemcsak te és én, hanem az egész világ, az emberiség, amint mondják, hiszen ezért van az ünnep, mert nem lehet a csoda nélkül élni."