Nevelés2026.máj.29.Tudok szülni!Mi a legnagyobb baj ma a szüléssel? Az, hogy az életadást mára teljesen medikalizálták: orvosi ügy lett belőle. Aktus, amit orvos nélkül képtelenség megejteni...SzülésKOMPETENCIADÚLA