A mai testpozitivitás tévedése, hogy csak a kilókból indul ki. Az, hogy elégedettek vagyunk a testünkkel és a súlyunkkal, még nem jelenti azt, hogy elégedettek vagyunk magunkkal. Az önelfogadás nem csak a testen múlik.
A profi stylistok azt mondják, nekik elég néhány másodperc, hogy megtudják, kivel állnak szemben. Tényleg ennyire könnyű lenne kiismerni valakit pusztán az öltözéke alapján?
"Az ünnep szentsége felvizeződik, ha nem vigyázunk. Meg kell tanulnunk a karácsonyt, ha annyi mást elvesztettünk is az évek sodrában, tündököljön ez az ünnep a régi fényben, bármennyi kétely is támadt ránk útközben."