Félszáz éves a szilikon, és októberben pinkben ragyogunk, hiszen az október a mellrák elleni küzdelem hónapja! A piros betűs ünnep apropó, hogy őszintén beszéljünk a mellplasztikáról.
"Az ünnep szentsége felvizeződik, ha nem vigyázunk. Meg kell tanulnunk a karácsonyt, ha annyi mást elvesztettünk is az évek sodrában, tündököljön ez az ünnep a régi fényben, bármennyi kétely is támadt ránk útközben."