Cikkünk pár éve íródott, azóta nem sokat változott az élet, csak még jobban belebonyolódtunk. A szülők nem hiszik el, hogy az ő gyerekük „olyan”. Pedig!
"Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában, nemcsak te és én, hanem az egész világ, az emberiség, amint mondják, hiszen ezért van az ünnep, mert nem lehet a csoda nélkül élni."