Sok indoka lehet annak, ha egy-egy rokonunkat látni sem bírjuk. Van-e megoldás a nézeteltérésekre? Mikor kell egyszerűen elengedni a régi sérelmeket, és fátylat borítani a múltra?
"Jézus Krisztus karácsonykor nem egy csomó mennyei kütyüvel jött közénk, hozhatott volna Józsefnek láncfűrészt, Máriának habverőt, ehelyett ő maga volt az ajándék."