Az élesztő direkt fogyasztása egyre nagyobb divat! Bár nálunk még gyerekcipőben jár, várható, hogy a legtöbb nyugati trendhez hasonlóan hozzánk is betör. A tavaszi karantén alatt ez tűnt el elsőnek a boltok polcairól.
"Ez az egész angyal- és Jézuska-dolog csak jelkép - nem hazugság, csak jelkép, az egymás iránti szereteté, amely arra késztet bennünket, hogy ajándékot adjunk egymásnak."