Három évvel ezelőtt olyan boldogok voltunk, hogy csak ma tudjuk igazán, mennyire boldogok is lehettünk. Olyan messzinek tűnik mindez, hogy ennek a letűnt világnak a cserepeit sem találjuk.
"Karácsony nem az ész, hanem a szív ünnepe. És a szív érzi, hogy azok is ott állnak veled a karácsonyfa körül, akiket a szemeddel nem látsz, és az eszeddel nem hiszel."