Madi Ervin sous chefként, konyhafőnökként dolgozik, s bár inkább a magasabb gasztronómia és a húsos ételek állnak hozzá közel, örök vágya volt, hogy el tudja mondani: „Megtanultam tökéletes kovászos kenyeret sütni!”
"Ez az egész angyal- és Jézuska-dolog csak jelkép - nem hazugság, csak jelkép, az egymás iránti szereteté, amely arra késztet bennünket, hogy ajándékot adjunk egymásnak."