A boldogító igen” és a hűségeskü örök szövetség, melyből az Úr tanítása szerint kilépni nem lehet. Amit Isten egybekötött, azt ember szét nem választhatja!
"A december általában mindig sötét és sivár, de ha az embernek van karácsonyfája, meg egy csomó dísze és karácsonyfaégője, akkor igazán hangulatos lesz."