Nem számít, hogy egy anya mikor veszíti el a babáját, a veszteség mély nyomot hagy. Ligetvári Anitával beszélgettünk, aki a veszteségfeldolgozásban próbál segíteni a pároknak.
Az elvesztett kisbabáknak is van világnapja október 15-én. Nálunk még mindig a tabutémák közé tartozik a vetélés, pedig a mesélés vagy az újraélés gyógyító.
Két barátnőm elvesztette a héthónapos babáját. Akkor szembesültem vele, hogy a halott babákat is világra kell hozni... Írásunkban a nők kérdéseit tesszük nagyító alá.
",,Az ádventi várakozás lényege szerint: várakozás arra, aki van; ahogy a szeretet misztériuma sem egyéb, mint vágyakozás az után, aki van, aki a miénk."