Folyamatosan segítenie kell egy másik embernek? Meg kell mentenie? Rendbe kell hoznia az életét? Mások felelősségének átvállalása nem segítség, hanem csapda. Hogyan menekülhet belőle?
"Rázzák le magukról a hétköznapok terheit és teljesen adják át magukat a karácsony szellemének! Ritka alkalma ez az évnek és olyan sokat kell rá várni. Ne hagyják, hogy jó élmények nélkül teljen el!"