Pontosabban: ne csak nevessünk! Néha sírjunk is! Még véletlenül se gondolkodjunk úgy: „Életünk minden napját úgy kell megélnünk, mintha szülinapunk lenne!” Mert ez nem igaz!
"Egy pillanatnyi igazság megszépítheti, és meg is fogja szépíteni a világot. Egy pillanatnyi béke megmentheti, és meg is fogja menteni a világot. Egy pillanatnyi szeretet tökéletessé teheti, és tökéletessé is fogja tenni a világot."