Mellbevágó, hogy a kifutókon látható lányok mennyire egyformák. Hova tűnt az emberi faj változatossága, a sokszínűség, amitől szépek vagyunk? Hová tűnt az igazi Nő?
"Van a karácsonyban valami, ami újra meg újra visszaröpít magunkhoz, az emlékeinkhez, vágyainkhoz, egész gyermeki lényünkhöz, amellyel még mindig tágra nyílt szemmel, ámuldozva várjuk a csodát a titokzatos ajtó mögött."