A költőktől általában azt várjuk, hogy a szerelemről szép metaforákkal, szépen csengő szavakkal nyilatkozzanak műveikben. Ám a nagy költők is voltak féltékenyek, csalódottak és megcsaltak.
"Rázzák le magukról a hétköznapok terheit és teljesen adják át magukat a karácsony szellemének! Ritka alkalma ez az évnek és olyan sokat kell rá várni. Ne hagyják, hogy jó élmények nélkül teljen el!"