Mellbevágó, hogy a kifutókon látható lányok mennyire egyformák. Hova tűnt az emberi faj változatossága, a sokszínűség, amitől szépek vagyunk? Hová tűnt az igazi Nő?
"Az ember igyekszik csak a szép karácsonyokra emlékezni. A karácsony összeforrott a béke és a szeretet ünnepével, s elsiklanak a szomorú karácsonyok. Kikopnak az ember emlékezetéből."