Sokszor tényleg olyan kapcsolatba csöppenünk, ahol a párunknak van egy legjobb barátnője. Rögtön felmerül bennünk néhány kérdés: Van-e férfi és nő közötti barátság? Netán volt közöttük valami? Vagy készülőben volt, csak közbeléptünk?
"Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában, nemcsak te és én, hanem az egész világ, az emberiség, amint mondják, hiszen ezért van az ünnep, mert nem lehet a csoda nélkül élni."