2018.júl.7.
Kételyeim támadtak
A párommal már az alapiskola utolsó évében összejöttünk, vagyis 12 éve vagyunk együtt. A diplomaosztómon kérte meg a kezemet, és idén ősszel tartjuk az esküvőnket. Illetve csak tartanánk, mert nekem kételyeim támadtak.
Kételyeim támadtak
2016.máj.9.
Miért félünk az esküvőtől?
Családot tartani felelősség, és ha ez így van, akkor nemigen akarunk családot tartani. Különben is, mindenki sápot szed rólunk, ha megházasodunk: a videós, a cipész, a zenész, a vendéglős – mindenki. Drága az esküvő, ezért inkább nem esküszünk.
Miért félünk az esküvőtől?
Cookies